Pjur doskonałe lubrykanty, żele i kosmetyki erotyczne

W 1995 roku nasi sąsiedzi doszli do wniosku, że seks może być jeszcze przyjemniejszy. Może być właśnie taki dzięki odpowiedniemu poślizgowi. Marka Pjur specjalizuje się w produkcji doskonałej jakości lubrykantów, żelów i kosmetyków erotycznych. Wszystkie produkty marki Pjur tworzone są z niemiecką precyzją i zaangażowaniem. Dlatego, jeżeli zależy wam na dobrym seksie analnym lub przyjemnej zabawie z gadżetami erotycznymi. Wybierzcie Pjur.

Produkty erotyczne z Pjur są przeznaczone zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dla par. Wyspecjalizowane preparaty pomagają bezpiecznie się bawić gadżetami erotycznymi przez długie godziny. Dodatkowo po skończonej przyjemności możesz szybko i bezpiecznie wyczyścić swoje sex zabawki za pomocą produktów do higieny marki Pjur.

PJUR to akcesoria erotyczne takie jak

  • lubrykanty na bazie wody
  • lubrykanty na bazie silikonu
  • kosmetyki erotyczne dla kobiet
  • kosmetyki erotyczne dla mężczyzn
  • żele analne
  • akcesoria do higieny erotycznej

anonimowa paczka

Kupując zabawki erotyczne w eroprezent.pl, możesz być pewien, że przesyłka została spakowana w dyskretny sposób. Przesyłka jest anonimowa i nie zdradza swojej cennej zawartości.

bezpieczne zakupy

Twoje zamówienie jest chronione jak operacje bankowe. Dosłownie w sklepie erotycznym eroprezent.pl, zamówienie jest szyfrowane za pomocą takich samych mechanizmów chroniących.

szybkie płatności

Dzięki szybkim płatnością online możecie zapłacić wygodnie z waszego konta bankowego. Płacisz online? Wiemy o płatności natychmiast po jej wykonaniu i szybko możemy realizować zamówienie.

wysyłka 24 h

Wiele akcesoriów erotycznych mamy dostępnych od ręki. Wysyłka realizowana jest niezwłocznie po otrzymaniu płatności. Dlatego większość przesyłek wysyłanych jest w 24 godziny.

0

Sklep erotyczny eroprezent.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji najlepszych usług i zgodnie z polityką prywatności. Masz kontrolę i sam możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies, zrobisz to w Twojej przeglądarce.