DUREX najpopularniejsze akcesoria erotyczne

DUREX to marka, która dziś jednoznacznie kojarzy się z prezerwatywami, kondomami, gumkami. Nazwa różna jednak wiemy, że chodzi o to samo. O akcesoria erotyczne mająca za zadanie chronić i zapobiegać. Marka DUREX powstała w firmie London Rubber Company. W początkach swojej działalności w 1915 firma London Rubber Company zajmował się sprzedażą artykułów fryzjerskich. W ofercie firmy były też prezerwatywy, jednak nie były to produkty marki DUREX, na te przyszło jeszcze poczekać. Dopiero po kilkunastu latach zdecydowali się na produkcję prezerwatyw pod marką DUREX. Był to wielki przełom, bo stworzyli pierwsze na świecie nawilżone prezerwatywy. Niewielka zmiana dała wielkie korzyści, nawilżone kondomy łatwiej się nakładają i nie przerywają się. Dzięki temu mogły być cieńsze i dawać lepsze doznania erotyczne. Prezerwatywy marki DUREX stosowane są w różnych okolicznościach i nie zawsze jako narzędzie erotyczne.

Marka DUREX nieśmiało wkracza w inne akcesoria erotyczne. Jednak flagowym produktem marki są prezerwatywy. Których użycie wzrasta rok do roku. Dzieje się tak dzięki coraz większej świadomości wielbicieli gadżetów erotycznych i seksu. Wielokrotnie na blogu staramy się przekazać informację o tym, że prezerwatywy na waszych sex zabawkach, pomagają utrzymać je w odpowiedniej higienie. Prezerwatywy DUREX nadają się w tej roli idealnie, bo DUREX to jakość i bezpieczeństwo.

DUREX to akcesoria erotyczne takie jak

  • prezerwatywy
  • żele intymne
  • żele do masażu
  • pierścienie erekcyjne
  • pierścienie wibrujące
  • masażer
  • wibrator bullet

 

 

anonimowa paczka

Kupując zabawki erotyczne w eroprezent.pl, możesz być pewien, że przesyłka została spakowana w dyskretny sposób. Przesyłka jest anonimowa i nie zdradza swojej cennej zawartości.

bezpieczne zakupy

Twoje zamówienie jest chronione jak operacje bankowe. Dosłownie w sklepie erotycznym eroprezent.pl, zamówienie jest szyfrowane za pomocą takich samych mechanizmów chroniących.

szybkie płatności

Dzięki szybkim płatnością online możecie zapłacić wygodnie z waszego konta bankowego. Płacisz online? Wiemy o płatności natychmiast po jej wykonaniu i szybko możemy realizować zamówienie.

wysyłka 24 h

Wiele akcesoriów erotycznych mamy dostępnych od ręki. Wysyłka realizowana jest niezwłocznie po otrzymaniu płatności. Dlatego większość przesyłek wysyłanych jest w 24 godziny.

0

Sklep erotyczny eroprezent.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji najlepszych usług i zgodnie z polityką prywatności. Masz kontrolę i sam możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies, zrobisz to w Twojej przeglądarce.