NAGRODA ZA OPINIĘ

Odbierz 10 zł rabatu za ocenienie produktu!

Oceń dowolny, zakupiony w naszym sklepie produkt a otrzymasz 10 zł rabatu do wykorzystania przy zakupach. Tak jest, 10 zł rabatu za każdą opinię o produkcie jaką napiszesz.

Maksymalna jednorazowa wartość rabatu do wykorzystania to 50 zł za pięć ocen. Rabat możesz wykorzystać przy każdym zamówieniu, którego wartość przekracza 100 zł.

nagroda zostaw opinię o zabawkach erotycznych

Warunki promocji

  1. Ocena produktu oraz opinia o produkcie musi być Twojego autorstwa i nie może naruszać praw osób trzecich (zabronione jest kopiowanie opinii innych Klientów!)
  2. Do jednego produktu możesz dodać tylko jedną opinię.
  3. Ocenie podlegają wyłącznie produkty zakupione przez Ciebie jako zarejestrowany klient naszego sklepu
  4. Każda opinia o produkcie musi zawierać co najmniej 3 zdania.
  5. Twoje opinie o produktach muszą się różnić (jeśli skopiujesz tą samą opinię do kilku produktów, zostanie ona policzona jako jedna)
eroprezent.pl nagroda za opinie jak odebrac nagrode

Jak otrzymać rabat za oceny produktów?

  1. Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowanym klientem naszego sklepu, załóż konto.
  2. Zrób zakupy w naszym sklepie erotycznym.
  3. Po otrzymaniu produktu i przetestowaniu go, nie zapomnij wystawić opinii o produkcie w naszym sklepie.

W ciągu maksymalnie kilku dni otrzymasz na maila kod rabatowy. Będziesz mieć 90 dni na wykorzystanie go. Nie martw się o swoje dane osobowe – żadna z nich nie zostanie ujawniona przy ocenie produktu a Twoja tożsamość jako autora opinii pozostanie wyłącznie naszą tajemnicą.

Dlaczego warto zostawić opinię o produkcie

Wiesz już jak w eroprezent.pl zyskać na opiniach. Rodzi się pytanie, dlaczego jako sklep chcemy zbierać opinię o produktach i jesteśmy skłonni za to płacić kuponami rabatowymi? Klienci sklepu erotycznego często kupują produkt pierwszy raz w życiu. Zależy nam na tym, aby opinie, jakie mogą znaleźć w sklepie, dawały obraz jakości produktu i spodziewanego efektu. Dzięki temu nasi klienci, wybierając produkt, mogą spokojniej podejść do zakupów i cieszyć się zabawką w pełni, kiedy dotrze ona do właściciela.

Zostawiając opinię o produkcie, pozwalasz innym, podjąć bardziej racjonalną decyzję. W zamian otrzymujesz rabat na kolejne udane zakupy.