Frank E. Young był fizykiem i człowiekiem z wizją. A precyzyjnie rzecz nazywając, z wizją przedmiotu wsadzanego do tyłka innych ludzi. Wynalazek pod tytułem „rektalny poszerzacz” opracował pan Young w 1892 roku, ale reklamować go zaczęto dopiero na początku XX wieku – jako metodę leczenia hemoroidów. Reklama była przekonująca. Wszystko było już na dobrej drodze by uwierzono , że analne korki pana Younga są sprzętem medycznym, gdyby nie instrukcja, dołączana do każdego egzemplarza.

Bowiem instrukcja ta już nie pozostawiała złudzeń jakie zastosowanie przewidział wynalazca dla pierwszych korków analnych bez wibracji.

W 1938 roku w USA przyjęto szereg ustaw „O żywności, lekach i kosmetykach”. Na ich mocy sprzedaż zatyczki analnej została zakazana z powodu „nierzetelnej reklamy”.

Wówczas korki analne bez wibracji wyszły z podziemia.

Zrezygnowano z medycznej nazwy i nazwano je korkami analnymi, zatyczkami analnymi. Dziś znamy je też pod nazwą plug analny. Nie wiemy czy Frank E. Young dorobił się profitów ze sprzedaży swojego pomysłu, ale korki analne bez wibracji do dziś mają się całkiem dobrze. Są jednym z najpopularniejszych gadżetów erotycznych.