Uwielbiasz używać zabawki erotyczne ale stwierdzasz, że rzeczy zaczynają się robić trochę nudne w sypialni?

Niezależnie od tego, czy bawisz się solo, czy cieszysz się byciem z partnerem, wszyscy wiemy, że używanie jednego z najlepszych wibratorów może naprawdę zwiększyć poziom przyjemności. Ale czy myślałeś o najlepszych pozycjach do korzystania z zabawek seksualnych? Okazuje się, że jest więcej sposobów na ich użycie niż mogłoby się wydawać.

I nie ma potrzeby, aby czuć się zniechęcona. Nowe badania przeprowadzone przez markę LELO wykazały, że 42% par używa obecnie zabawek erotycznych razem. Dodatkowo, 32% Brytyjczyków twierdzi, że używa ich podczas samotnych igraszek.

Gra sensoryczna i satysfakcja jest kluczową częścią dobrego samopoczucia seksualnego. A seks zabawki to świetny sposób, aby to osiągnąć” – mówi Kate Moyle, ekspert ds. seksu i związków w LELO.

Zabawki erotyczne nie powinny konkurować z seksem partnerskim, ale powinny go uzupełniać” – mówi Kate. „Dzieje się tak dlatego, że mogą one oferować różne elementy i doznania, które mogą pomóc ci zachować różnorodność w życiu seksualnym. Dotyczy to również zabaw solo”.

Tak więc, na co czekasz? Chwyć zabawkę i wypróbuj te pozycje polecane przez Kate:

NAJLEPSZE POZYCJE DO KORZYSTANIA Z ZABAWEK EROTYCZNYCH

1. Bez rąk jest świetny do mieszania rzeczy

„Zdalnie sterowane zabawki to świetny sposób dla par, aby zbadać oddanie kontroli drugiej osobie” – mówi Kate. „Zachęć partnera używającego zabawki, aby położył się na łóżku z drugim partnerem poza bezpośrednią linią wzroku. Doda to również napięcia związanego z niewiedzą, co się stanie dalej.”

2. Leżenie na przodzie jest jedną z najlepszych pozycji dla seksu z zabawkami

Jest to zdecydowanie jedna zbest pozycji do korzystania z seks zabawek, ale rzadko jest przedstawiana na ekranie. „Na twoim froncie to świetna pozycja, ponieważ może pracować zarówno dla męskich, jak i żeńskich seks zabawek” – mówi Kate. „Umieść zabawki erotyczne między dwiema poduszkami na łóżku, a następnie połóż się na swoim przodzie, używając seks zabawki do stymulacji”.

Zabawki erotyczne i woda

3. Wypróbuj swoją zabawkę erotyczną w wannie lub pod prysznicem

Sprawdziłeś, czy seks zabawka, której używasz, jest w 100% wodoodporna? „Następnie użyj wrażenia wody, aby go wymieszać”, mówi Kate. „Na przykład, włącz ręczny prysznic lub kran. Następnie możesz zamieniać się między głowicą prysznica a swoją zabawką erotyczną lub używać ich jednocześnie.”

4. Użyj swojej seks zabawki na całym ciele

Kto powiedział, że jedna z best pozycji do korzystania z zabawek erotycznych jest tylko w jednym miejscu na ciele? „Używanie wibratora z różdżką, takiego jak Smart Wand 2, może pomóc w uzyskaniu masażu całego ciała” – mówi Kate. „To nie tylko pomoże ci się zrelaksować, ale może budować pożądanie i podniecenie poprzez drażnienie. Bieganie wzdłuż wewnętrznych ud, dolnej części pleców i pośladków może budować oczekiwanie, które jest naszym najbardziej naturalnym afrodyzjakiem.” Ten poziom relaksu jest jednym z powodów, dla których wibrator jest dobry dla Twojego zdrowia.

5. Spooning jest jedną z najlepszych pozycji do korzystania z Twoich zabawek erotycznych

„Spooning to idealna pozycja do powolnego i delikatnego seksu”, mówią Kate. „A wibrator może być idealnym dodatkiem, ponieważ 'duża łyżka' jest w stanie łatwo sięgnąć dookoła, aby stymulować łechtaczkę na małym partnerze łyżki. Wibrator kulkowy lub wibrator palcowy będzie działał naprawdę dobrze. Plus, można rozpocząć sesję spooning w dowolnym momencie, a następnie dodać wibrator. Upewnij się tylko, że masz go łatwo w zasięgu ręki, abyś nie musiała po niego sięgać i nie musiała przerywać przyjemności.”

6. Pozwól im nosić zabawki erotyczne, jeśli możesz

Grasz z partnerem? Następnie pozwól im wykonać część pracy z zabawką seksualną, która oferuje wiele funkcji. „Cock ring, który rozciąga się wokół penisa, jest świetny do seksu penetracyjnego”, mówi Kate. „Oferuje również wspaniałą stymulację łechtaczki, jeśli jest noszony podczas seksu, szczególnie gdy kobieta jest na górze. Możesz również użyć go do wzajemnej masturbacji lub seksu oralnego, aby dodać coś innego.”

Zabawki erotyczne na palec

7. Używanie palca może pomóc w prowadzeniu twojej zabawki erotycznej

„Wibrator palcowy może być szczególnie pomocny w zabawie solo, jeśli używasz lubrykantu” – mówi Kate. „Nie ma nic bardziej rozpraszającego niż utrata uchwytu lub poślizgnięcie się tuż przy krawędzi w kierunku orgazmu! Ale jest to również świetny dodatek do seksu oralnego i może być używany w całej okolicy sromu.”

8. Wypróbuj swoją zabawkę erotyczną w pozycji siedzącej

Zapomnij o zwykłym leżeniu na plecach. „Siedzenie na kolanach i opuszczanie się na zabawki erotyczne może być świetnym sposobem dla właścicieli sromu i pochwy, aby wymieszać to w domu”, mówi Kate. „Używanie seks zabawki z podstawą, aby można ją było przymocować do powierzchni, może pomóc. Lub, stojąc go między dwoma poduszkami, może być pomocne, jeśli jesteś na swoim łóżku.”

9. Zrób odwrotną kowbojkę

Chcesz spróbować odwrotnej kowbojki z ręcznym wibratorem? Powinieneś! „Oznacza to, że możesz go użyć do stymulacji na partnerze jeździeckim, a także na dolnym partnerze na ich kroczu lub jądrach dla dodatkowych doznań” – mówi Kate

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *