Gadżety erotyczne są przeznaczone dla samotnych i sfrustrowanych

To jeden z najbardziej krzywdzących mitów na temat gadżetów erotycznych

Doznania seksualnej przyjemności zależeć będą od poznania samego siebie. Aby dało się osiągnąć różnorodność w doznaniach producenci zabawek erotycznych wymyślają wiele nowych gadżetów, dzięki którym można nie tylko poznać lepiej ciało, ale będzie się można też tym doskonale bawić. I to nie tylko będzie można robić to samodzielnie, ale również z partnerem i nie ma tutaj znaczenia czy para będzie zaawansowana w takich łóżkowych zabawach czy też nie. Zatem nie, gadżety erotyczne nie są dla samotnych i sfrustrowanych, są dla ludzi ciekawych nowych doznań.

Gadżety erotyczne przez wieki

Gadżety erotyczne zostały wynalezione niedawno

Kolejny popularny mit o gadżetach erotycznych

Gadżety erotyczne nie są współczesnym wymysłem. Można powiedzieć, że towarzyszą one ludzkości praktycznie od początku zorganizowanych społeczeństw. Najstarsze zabawki erotyczne jakie się zachowały do naszych czasów pochodzą z Azji mają nawet ponad 2 tysiące lat. Badacze znaleźli je w grobowcach władców z chińskiej dynastii Han. Przypuszcza się, że używane były przez pałacowe pokojówki, by mogły one zaspokoić liczne konkubiny cesarza. Wibratory wykonywane z brązu, drewna kości słoniowej albo jadeitu. Podobno używano ich w starożytnej Grecji. Zabawki erotyczne były elementem wyposażenia większości domów w greckich polis. Nazywane były olisbos i były zrobione z drewna pokrywanego garbowaną skórą.

Użytkownicy coraz mniej się wstydzą korzystania z zabawek erotycznych

To stwierdzenie na temat gadżetów erotycznych jest absolutnie prawdziwe. Na szczęście.

Statystyki podają, że Brytyjczycy wydają na zabawki erotyczne już kilka miliardów funtów rocznie i ta kwota jednocześnie cały czas rośnie. Rocznie statystycznie przypada około 200 funtów wydawanych na gadżety erotyczne przez statystycznego Anglika. W Polsce oczywiście wypada to nieco gorzej, mamy jednak w sobie więcej wstydu i dużo bardziej przywiązani jesteśmy nadal do chrześcijańskich wartości. Jednak mimo tego badania nam pokazują, że coraz więcej kobiet chętniej zaczyna sięgać obecnie po wibratory. Można więc spodziewać się, że w kolejnych latach to zainteresowanie gadżetami erotycznymi faktycznie będzie dalej rosło.

Dyskretne gadżety erotyczne

Gadżety erotyczne pomagają wrócić do seksualnej formy

I znowu prawda o zabawkach erotycznych

W Szwecji młode mamy zapytane w ankiecie po porodzie o swoje seksualne praktyki przyznały, że co druga z nich ma przynajmniej jeden wibrator. Szacuje się, że połowa kobiet w bogatych krajach rozwiniętych posiada taki właśnie gadżet erotyczny. Rynek męskich zabawek erotycznych rozwija się na pewno nieco wolnej, ale nawet mimo tego zainteresowanie takimi gadżetami również w obecnych czasach zaczyna rosnąć i coraz więcej osób decyduje się sięgnąć po zabawki erotyczne.

Gadżety erotyczne masturbatory

Mężczyźni wolą gadżety erotyczne zamiast kobiet

Całkowity mit, zabawki erotyczne nie są popularniejsze od towarzystwa kobiety

Zazwyczaj zabawki erotyczne dla mężczyzn wykonywane są z wysokiej jakości materiału, który będzie w pełni bezpieczny w użytkowaniu. W dotyku będzie to taki materiał, który ma gwarantować, że będzie przypominał skórę w obszarach intymnych kobiety. Często spotykane są również gadżety erotyczne z dwoma otworami, dzięki czemu możliwe będzie zaspokajanie wszelkich erotycznych fantazji. Okazuje się, że mężczyźni, którzy kupują gadżety erotyczne najczęściej myślą o swoich partnerkach. Często wybierają kremy, intymne żele, nakładki wibracyjne, pompki powiększające, co jednoznacznie wskazuje, że nie planują bawić się w samotności. To zabawki erotyczne, z których będzie się korzystało we dwoje. Szczególne nakładki na penisa które zwiększają narząd i tym samym wpływają również na doznania kobiety.

Gadżety erotyczne

Gadżety erotyczne pomagają w osiągnięciu orgazmu

Prawda, gdyby gadżety erotyczne nie były skuteczne to nie byłyby popularne

Kobiety w porównaniu z mężczyznami mają więcej trudności jeśli chodzi o osiągnięcie orgazmu. W takim przypadku zabawki erotyczne mogą pomagać w przełamaniu oporów, które wynikają np. ze słabej znajomości własnego ciała i mogą pomagać poznać dogłębniej kobiece potrzeby. Dodatkowo większość gadżetów erotycznych dla pań wyposażona jest w szereg funkcji, wibracji i typów ruchu, co gwarantuje, że każda użytkowniczka znajdzie ustawienie odpowiednie dla niej.

Gadżety erotyczne ograniczają seksualną wyobraźnię

I znowu mit, tak naprawdę jest odwrotnie jeśli chodzi o zabawki erotyczne

To takie gadżety erotyczne będą inspirować do odgrywania nowych sposobów na doznawanie przyjemności, dzięki nim będziemy poznawać swoje ciało i własne potrzeby. W wielu sklepach erotycznych znajdziemy gadżety erotyczne, które będą skutecznie pobudzać wyobraźnię. Dlatego faktycznie warto będzie po takie zabawki erotyczne sięgnąć i na pewno będą one takim dodatkiem, który może pobudzić życie erotyczne.

Kobiety kochają gadżety erotyczne, szczególnie wibratory

To prawda, wibratory to najpopularniejsze z zabawek erotycznych

Badania faktycznie pokazują, że aby osiągnąć organizm kobieta z pomocą wibratora potrzebuje tylko 8 minut. Partner będzie potrzebował 21 minut, by doprowadzić kobietę do rozkoszy. Nie powinno więc dziwić, że kobiety chętnie sięgają po gadżety erotyczne gwarantujące odrobinę urozmaicenia w sypialni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *