Dlaczego zdecydować się na założenie bielizny erotycznej?

Bielizna erotyczna potrafi zmienić życie i doskonale ożywia to, co dzieje się w sypialni a czasem poza nią. Dobrze dobrana odzież erotyczna będzie mogła wymiernie wpłynąć na chęć do uprawiania seksu. Coś jest w tym tajemniczym zakryciu ciała, że mężczyźni zaczynają odczuwać mrowienie na samą myśl o ściąganiu zębami pończoch lub koronkowych majteczek. Nie jest to wcale jakaś wielka odskocznia od tego, co normalnie dzieje się z bielizną erotyczną w sypialni, bo fantazja budzi się do działania i tworzy nowe gry erotyczne.

À propos gier sypialnianych, bielizna erotyczna jest świetna na nietuzinkową grę wstępną i podkręcenie temperatury w sypialni. Drogie panie, wysilcie wyobraźnię i działajcie, po pierwszych krokach reszta przyjdzie sama, czas wybrać pierwszą bieliznę erotyczną dla Ciebie.

Kiedy zaczynasz swoją przygodę z bielizną erotyczną, wiesz już, że jest to świetne narzędzie do osiągnięcia swoich zamierzonych celów. Niezależnie od tego, czy będą to cele zawodowe, czy zdobycie partnera a może spełnienie sex fantazji, bielizna erotyczna zda egzamin. Tylko co wybrać, kiedy w sklepie dla dorosłych jest tak szeroka oferta. Ważne jest to, że ma być to bielizna dla Ciebie i to ty masz się w niej czuć komfortowo. Dziś postaramy się przybliżyć wam jak bawić się mając kostium erotyczny.

Kostiumy erotyczne dla odważnych pań

Raz na jakiś czas dobrze jest zerwać z rutyną dnia codziennego i stać się innym człowiekiem. Dlatego lubimy poznawać nowych ludzi, bo przecież w zupełnie nowym towarzystwie możemy być odrobinę innymi ludźmi. Podobnie jest w sypialni, kiedy rutyna zaczyna wypalać w nas chęć do intymnej pieszczoty, dobrze jest zaskoczyć czymś nowym. Wchodząc w skórę jakiegoś bohatera, możemy zachowywać się w zupełnie nowy sposób i odgrywać rolę z nowym entuzjazmem. Pozwala to spróbować zupełnie nowych rzeczy i pobudzić wyobraźnię, zarówno partnera, jak i partnerki. W ślad za pobudzoną wyobraźnią bielizna erotyczna pobudza zmysły i nakręca do działania.

Ciekawe kostiumy erotyczne znajdziecie w ofercie wielu marek producentów bielizny erotycznej. Jeżeli chodzi o jakość wykonania i możliwości wyboru, polecamy markę Obsessive. Przeglądając ofertę sklepu erotycznego eroprezent.pl, znajdziecie strój pani pokojówki, pani policjant, pani mikołajowej, uczennicy i wiele innych. Daje wam to możliwość wcielenia się w te postacie i odgrywanie scenek erotycznych.

Bielizna erotyczna kostium policjantka

Jak dobrze wykorzystać kostium erotyczny

Scenariusz zabawy, stworzony przez trenera seksu.

1. Przebierz się w strój policjantki. Jest on wykonany z dobrej jakości materiałów i zaprojektowany tak, żebyś czuła się w nim wygodnie. Dobrze, jeżeli partner nie będzie się spodziewał tego, co chcesz zrobić. Zaskocz go i powiedz stanowczym głosem „Zatrzymaj się i rozłóż ręce szeroko, jeżeli nie będę musiała użyć siły!”. Wyciągnij kajdanki i powoli idź za jego plecy, możesz powiedzieć kilka mocniejszych słów i dać do zrozumienia, że dziś nie będzie taryfy ulgowej i będzie musiał zapłacić za swoje przewinienia!

Złap za jedną rękę i daj ją za jego plecy, dołącz drugą rękę i zapnij mu kajdanki. Będzie czuł się dość mocno bezbronny. Czas na kolejne kilka ostrych słów i wypchnięcie podejrzanego do miejsca, gdzie będzie przesłuchanie. Cały czas bądź za nim i popychaj go w odpowiednią stronę! Uważaj jednak aby nie zrobić tego zbyt mocno, partner ma teraz mocno ograniczoną możliwość obrony przed upadkiem.

Kostium erotyczny

2. Jesteście już na miejscu, więc możesz pchnąć go na łóżko, i kazać się obrócić do Ciebie twarzą. Odczytaj mu jego prawa „Masz prawo do milczenia lub możesz wyszeptać wszystko, na co masz ochotę!”. Na koniec dodaj „Teraz odpowiesz za wszystkie swoje złe uczynki!”. Wyjmij dildo do tej pory schowane z paskiem i wsadź je do ust, delikatnie baw się zabawką i podejdź do podejrzanego. Teraz jednocześnie bawiąc się dildo, drugą ręką zdejmij spodnie partnera. Zobacz, jak intensywnie reaguje na taką zabawę i zmień dildo na jego twardego generała. Taka zabawa niech potrwa chwilę.

3. Kiedy będziesz już wiedziała, że jest to odpowiedni moment, weź żel intymny i nałóż na penisa. Teraz jest gotowy, na to byś mogła wejść na partnera i uprawiaj z nim seks. Dłonie nadal skute są kajdankami czas, aby i one zaczęły pracować, jednak uwolnij mu ręce dopiero po chwili. Jeżeli najdzie was ochota to do tej zabawy erotycznej, może w każdym momencie wrócić dildo. Jeżeli będziecie zmieniać dziurkę, w jakiej będzie pracowało dildo, to pamiętajcie o higienie i dokładnym czyszczeniu zabawki erotycznej.

Przyjemność, jaka płynie z odgrywania takiej sceny, jest bardzo stymulująca dla związku i bardzo intensywnie wpływa na bodźce dostarczane do organizmu. Pamiętajcie, że scenariusz nie jest sztywny, możecie go modyfikować i za każdym razem odgrywać inną scenkę.

Do zabawy potrzebne są gadżety erotyczne:

Intensywnie przyjemnej zabawy z udziałem kostiumu erotycznego, życzy sklep erotyczny eroprezent.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *