Kategorie produktów erotycznych

» przeczytaj wszystkie opinie

Filmy erotyczne

No, chociaż raz mógłbyś posłuchać mamusi! A mama mówiła przecież, że filmy erotyczne są brzydkie. I za oglądanie będzie kara. Zastanawiałeś się wtedy, co tam niby jest takiego brzydkiego. Bo przecież te panie, od których trudno było oczy oderwać. Były bardzo ładne! I lepiej wygimnastykowane niż wszystkie Twoje koleżanki razem wzięte. W jednym filmie erotycznym była taka dawka akrobacji, że klękajcie narody! Założę się, że jeszcze, teraz gdy to wspominasz. Robi Ci się ciepło … na sercu.

Filmy erotyczne przerabia każde pokolenie, chociaż się do tego nie przyznaje. A swoją drogą, to ciekawe. Czy ci ze sklepu erotycznego obejrzeli już całą swoją ofertę filmów erotycznych? W końcu powinni wiedzieć, co sprzedają. Biorąc pod uwagę, że na nic nie mają czasu. Bo jak mówią „pracują” – to pewnie oglądają. Fajna praca! Jednak Ty tu nie wchodź! Nawet nie oglądaj okładek filmów erotycznych! Na okładkach też są nadzy ludzie! I absolutnie nie skuś się na zakup! Mamusia zabroniła! Mamusia idzie teraz oglądać film! Słyszała, że są filmy porno dla kobiet!

0

Sklep erotyczny eroprezent.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji najlepszych usług i zgodnie z polityką prywatności. Masz kontrolę i sam możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies, zrobisz to w Twojej przeglądarce.