Elektrostymulacja erotyczna

Jak „elektro” to na początek coś z prądem!
Mąż majsterkowicz do żony:
– Kochanie, potrzymaj przez chwile te druty!
– Już trzymam.
– Czujesz coś?
– Nie…
– W porządku. To znaczy, ze pod wysokim napięciem są tamte druty.

Elektrostymulacja obchodzi się bez wysokiego napięcia.

Elektrostymulacja to zabieg, którym pobudza się odpowiednią część ciała za pomocą prądu o niskim napięciu. Elektrostymulacja stosowana w fizjoterapii różni się od zastosowania w sferze seksu właśnie tym, że możemy wybrać część ciała zgodnie ze swoim widzimisię . A jaką? A jaką kto lubi. Także Twoje najbardziej intymne miejsca: wzgórki, dziurki, zagłębienia. Do dyspozycji jest wielka różnorodność gadżetów, które pieszczą dowolne miejsca – od zewnątrz i od środka. Prąd o niskim napięciu powoduje ekscytujące mrowienie, dające miłe odczucia tym, którzy to polubią. A elektrostymulację pokochały pary na całym świecie.

Bo teraz w modzie są orgazmy na prąd!

Jeśli nie poznałeś jeszcze takich pieszczot, to na początku pewnie zadziała ciekawość. I dobrze. Daj się jej ponieść. Jeśli uznasz, że to coś dla Ciebie, to może dobierzesz sobie coś jeszcze. Pamiętaj, że gadżet do elektrostymulacji musi być w komplecie. Czyli mieć kabelki, zasilanie i pozostały osprzęt zależny od punktu docelowego w anatomii człowieka. Taki zestaw do elektrostymulacji. Brzmi to jak instrukcja rodem z warsztatu elektromechanika, ale stanowczo nie polecam „samoróbek”! Nawet jeżeli jesteś „złotą rączką” i ostatnio żona Cię pochwaliła za wymienioną własnoręcznie żarówkę! Pamiętaj o BHP!

0

Sklep erotyczny eroprezent.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji najlepszych usług i zgodnie z polityką prywatności. Masz kontrolę i sam możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies, zrobisz to w Twojej przeglądarce.