Zwróć uwagę na oznaczenia dostępności produktów

Zależy nam na tym aby nasi klienci byli zadowoleni i aby po zakupie mogli polecić nasz sklep znajomym. Dlatego w jasny sposób określamy ceny oraz dostępność produktów. 

Terminy wysyłki są na każdym produkcie

Termin wysyłki przypisany jest na wszystkich produktach znajdujących się w naszym sklepie erotycznym. 

Produkty oznaczone jako „Wysyłka jeszcze dziś” są wysyłane w dniu złożenia zamówienia, o ile zamówienie zostało złożone i opłacone przed godziną 13:00.

Produkty oznaczone jako „Wysyłka w najbliższym dniu roboczym” zostaną wysłane następnego dnia (pon-pt, nie dotyczy świąt i weekendów)

Produkty oznaczone jako „Produkt sprowadzana z zagranicy” to towary sprowadzane na zamówienie. Czas oczekiwania na dostawę do sklepu to zazwyczaj 7-10 dni i towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po tym terminie.

Produkty wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich DPD, DHL oraz Inpost Paczkomaty.

Firmy kurierskie DPD i DHL doręczają paczki zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wysyłki.

Paczki nadane do paczkomatów są doręczane zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wysyłki.

Zamów zabawki dla dorosłych z oznaczeniem wysyłka jeszcze dziś, zapłać online a my wyślemy zamówienie tego samego dnia. Jeżeli jednak zamówienie będzie składało się z pozycji o różnym czasie wysyłki to całe zamówienie zostanie wysłane zgodnie z terminem najdłuższej realizacji. 

sklep erotyczny dostarcza gadżety erotyczne na czas
gadżety erotyczne z sex shop jadą do Ciebie i będą na czas

Gadżety erotyczne z sex shopu dostarczone na czas

Wybierając gadżety erotyczne z naszego sklepu erotycznego masz pełną wiedzę czy produkty są dostępne i czy zamawiając w dniu dzisiejszym możesz spodziewać się, że paczka dojdzie na czas. Często nasi klienci zamawiają produkty na specjalną okazję, na walentynki, urodziny albo na inną specjalną okazję. Ważne aby uniknąć stresu i mieć pewność, że gadżety erotyczne z sex shop dotrą  do Ciebie przed godziną 0 🙂