Zwróć uwagę na oznaczenia dostępności produktów

Zależy nam na tym aby nasi klienci byli zadowoleni i aby po zakupie mogli polecić nasz sklep znajomym. Dlatego w jasny sposób określamy ceny oraz dostępność produktów. 

  • Produkty dostępne na stanie wysyłamy w 24 godziny od złożenia zamówienia, wysyłka może być nawet tego samego dnia pod warunkiem, że zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 13:00.
  • Produkty na zamówienie wysyłane są maksymalnie do 7 dni roboczych.
  • Produkty niedostępne do sprzedaży są widoczne na stronie ponieważ często nasi klienci chcą kupić produkt, który został wycofany z sprzedaży i jest to najlepsza droga do wskazania nowszego modelu, odpowiednika lub produktu podobnego.

Terminy wysyłki są na każdym produkcie

Termin wysyłki przypisany jest na wszystkich produktach znajdujących się w naszym sklepie erotycznym. Zamów zabawki dla dorosłych z oznaczeniem wysyłka jeszcze dziś, zapłać online a my wyślemy zamówienie tego samego dnia. Jeżeli jednak zamówienie będzie składało się z pozycji o różnym czasie wysyłki to całe zamówienie zostanie wysłane zgodnie z terminem najdłuższej realizacji. 

sklep erotyczny dostarcza gadżety erotyczne na czas
gadżety erotyczne z sex shop jadą do Ciebie i będą na czas

Gadżety erotyczne z sex shopu dostarczone na czas

Wybierając gadżety erotyczne z naszego sklepu erotycznego masz pełną wiedzę czy produkty są dostępne i czy zamawiając w dniu dzisiejszym możesz spodziewać się, że paczka dojdzie na czas. Często nasi klienci zamawiają produkty na specjalną okazję, na walentynki, urodziny albo na inną specjalną okazję. Ważne aby uniknąć stresu i mieć pewność, że gadżety erotyczne z sex shop dotrą  do Ciebie przed godziną 0 🙂