Popularne na WPISY

Seks z osobą niepełnosprawną

Seks z osobą niepełnosprawną

Seks z osobą niepełnosprawną to jeden z największych tabu dotyczących seksu. Jedynie 5% pełnosprawnych osób miało kiedyś randkę z osobą niepełnosprawną a jedynie połowa osób z niepełnosprawnościami prowadzi aktywne życie seksualne. W związku z ograniczeniem informacji na temat seksualności odnośnie takich osób narosło wiele mitów.

ZOBACZ WPIS >
Masaż grecki

Masaż grecki praktyczne porady

Masaż grecki: co to? Masaże są pobudzające i pomagają podnieść jakość naszego życia. Są różne rodzaje masażu, niektóre dość oczywiste wykonywane dłońmi lub specjalnie do tego tworzonymi narzędziami. Inne są trochę bardziej zaskakujące jak masaż tajski, wykonywany bosymi stopami. Co jest nie lada gratką dla

ZOBACZ WPIS >
przedłużanie penisa fakty i mity, dowiedz się jak wydłużyć przyrodzenie

2 sposoby na powiększenie penisa

Prowadząc sklep erotyczny eroprezent.pl czasem dochodzi do sytuacji gdzie trzeba klientowi coś wyjaśnić i są takie sytuacje gdzie dochodzimy do wniosku, że może lepiej napisać artykuł na temat, który trzeba wyjaśnić. Do napisania tego wpisu zmobilizował nas jeden z klientów, który miał inne oczekiwania niż

ZOBACZ WPIS >
Jak osiągnąć orgazm

Jak osiągnąć orgazm samemu lub z partnerem

Zastanawiasz się, jak osiągnąć orgazm? Nasz przewodnik powinien pomóc

Naszym zdaniem nie rozmawiamy o tym, jak osiągnąć orgazm wystarczająco skutecznie. Większość z nas tam była – ten frustrujący moment, kiedy masz nadzieję, że zaraz będziesz miała orgazm, który zmieni twoje życie, ale wtedy coś powstrzymuje cię przed jego osiągnięciem.

Nielicznym szczęśliwcom pozostaje wtedy tylko niezbyt udany orgazm, podczas gdy dla innych moment ten całkowicie mija. Może to sprawić, że poczujesz się bardzo sfrustrowana. Jak mieć orgazm za każdym razem? Jest na to sposób.

Niestety, istnieje coś takiego jak połowiczny orgazm” – mówi Annabelle Knight, ekspertka ds. seksu i związków z marki seksualnego wellness Lovehoney. Ale na szczęście istnieje sposób, aby temu zapobiec, trzeba tylko trochę poćwiczyć. I tu właśnie może pomóc inwestycja w najlepszy wibrator.

W rzeczywistości używanie seks-zabawki może pomóc Ci osiągnąć orgazm na dłużej – badanie przeprowadzone wykazało, że średnio orgazm kobiety trwa 23,3 sekundy z seks-zabawką w porównaniu z 19,9 sekundami orgazmu ręcznego. To właśnie te dodatkowe kilka sekund może zrobić wielką różnicę!

W miarę jak stajesz się bardziej doświadczony seksualnie, staniesz się lepszy w kontrolowaniu swoich orgazmów„, mówi Annabelle. „Możesz podnieść poziom podniecenia aż do punktu orgazmu, zanim tymczasowo oderwiesz się od kontaktu fizycznego. Po krótkiej przerwie możesz wznowić stymulację. Ten proces stop-start jest znany jako 'edging'. Wiele osób twierdzi, że doświadcza bardziej intensywnego i długotrwałego orgazmu poprzez posiadanie 'prawie orgazmów' przed ostatecznym osiągnięciem pełnego orgazmu.”

Oto jak mieć orgazm, który za każdym razem zmieni Twoje życie:

JAK OSIĄGNĄĆ ORGAZM, ZA KAŻDYM RAZEM

Posiadanie lepszego orgazmu może czuć się wspaniale, więc kobiety nie powinny czuć się winne, że traktują swój własny orgazm priorytetowo. „Możesz czuć się zarumieniony lub ciepły i doświadczać szybkich skurczów mięśni na całym ciele, ale głównie skoncentrowanych w obszarach genitalnych„, mówi Annabelle. „Kiedy jesteś podniecona, twoje serce bije szybciej, oddech przyspiesza, sutki stają się wzwiedzione, a genitalia wypełniają się krwią. W miarę wzrostu podniecenia, te doznania nasilają się aż do orgazmu. Około 10% kobiet ma również wytrysk podczas orgazmu.”

Chcesz mieć pewność, że doświadczysz tego uczucia za każdym razem? Odpowiedni partner jest kluczem. „Doświadczasz najlepszego orgazmu, jaki kiedykolwiek miałeś z kimś, kto rozumie twoje ciało i wie, jak wydobyć to, co najlepsze w tobie seksualnie” – mówi Annabelle. „To nie musi być koniecznie długoterminowy partner. Niektórzy ludzie instynktownie wiedzą, co działa na nowego kochanka, a radość ze spania z kimś nowym może dać ci najlepszy seks w życiu.”

DLACZEGO USTAWIENIE SCENY JEST KLUCZOWE DLA WSTRZĄSAJĄCEGO ZIEMI ORGAZMU

Chociaż trudno jest zagwarantować dobry seks, możesz pomóc ustawić scenę, aby zapewnić sobie lepszy orgazm. „Potrzebujesz środowiska, w którym czujesz się komfortowo”, mówi Annabelle. „Może to być sypialnia lub ewentualnie inne otoczenie, jeśli czujesz się bardziej odważna – i partner, którego pożądasz. Pomaga również, jeśli nie ma żadnych zakłóceń”.

Istnieją proste sposoby, dzięki którym możesz poprawić ustawienie. „Pomyśl o zmianie oświetlenia, dodaniu kilku świec zapachowych, a nawet postawieniu szampana na lodzie, jeśli czujesz się ekstrawagancko” – mówi Annabelle.

A gdy tylko stanie się to zbytnio regularną rutyną, wtedy wymieszaj to ponownie. „Jedną z największych przeszkód na drodze do lepszego orgazmu jest rutyna, dlatego jestem zwolenniczką zmiany ustawień” – zaleca Annabelle. „Wybierz inny pokój w domu każdego tygodnia na seks, aby dodać element zaskoczenia. Spróbuj tego:

  • Przed lustrem w łazience.
  • Na schodach. Różnica wysokości może pomóc w niektórych pozycjach i sprawić, że stymulacja punktu G będzie łatwiejsza do osiągnięcia, więc na pewno będziesz mieć lepszy orgazm.
  • Na zewnątrz. Pamiętaj, że seks w miejscu publicznym jest nielegalny, ale jest wiele miejsc na świeżym powietrzu, gdzie możesz cieszyć się intymnością bez niczyjego widoku.
Ile czasu potrzeba by osiągnąć ograzm

JAK MIEĆ ORGAZM? ZNAJDŹ ODPOWIEDNIĄ POZYCJĘ

Znalezienie odpowiedniej pozycji może zrobić wielką różnicę, jeśli zależy ci na lepszym orgazmie, a nawet takim, który zmieni twoje życie.

„Badania pokazują, że obie płcie mają tendencję do najłatwiejszej kulminacji podczas stosunku poprzez uprawianie seksu od tyłu, znanego również jako pozycja na pieska” – mówi Annabelle. „Jest to najpopularniejsza pozycja seksualna w Wielkiej Brytanii, wybrana przez 42% respondentów w ankiecie przeprowadzonej przez Lovehoney. Doggy to świetna pozycja dla kobiet, które lubią głęboką penetrację i stymulację punktu G podczas stosunku. Następną pod względem popularności była pozycja misjonarska, a następnie cowgirl (ona na górze).”

Solo:

Istnieje wiele różnych pozycji, które możesz przyjąć podczas masturbacji. Nie jesteś pewna, jak używać seks zabawki? Korzystanie z wibratora jest łatwiejsze niż myślisz.

  • Podstawowa na plecach. „To najbardziej popularna” – mówi Annabelle. „To jest, gdy kobieta po prostu leży i sięga między nogi rękami lub zabawką”.
  • Leniwy kochanek solo. „Ta pozycja polega na siedzeniu w pozycji wyprostowanej, opierając się o stos poduszek lub bok łóżka” – mówi Annabelle. „Jesteś bliżej swoich kąsków, co ułatwia autopenetrację”.
  • Flick and fly. „Jest to w zasadzie pozycja lotosu, w której kobieta siedzi z nogami rozłożonymi na boki i zgiętymi tak, że kostki znajdują się tuż przed genitaliami” – mówi Annabelle. „To tworzy napięcie w mięśniach dna miednicy”.
  • Lustro, lustro. „Jest to kolejna pozycja siedząca” – mówi Annabelle. „Polega na byciu przed lustrem, więc masz świetny widok na akcję. Możesz eksperymentować z różnymi rytmami, pociągnięciami i wzorami”.

DLACZEGO MUSISZ BYĆ ZRELAKSOWANA, ABY MIEĆ ORGAZM, KTÓRY ZMIENI TWOJE ŻYCIE

Czujesz się zbyt zestresowany, aby uprawiać seks?Nie jesteś jedyny, ale to nie znaczy, że nie możesz mieć orgazmu, który zmieni twoje życie.

Seks jest z pewnością lepszy, gdy jesteś zrelaksowany, ale bycie schłodzonym nie jest warunkiem wstępnym wspaniałego orgazmu„, mówi Annabelle. „W miarę jak stajesz się bardziej pewny siebie seksualnie, powinieneś czuć się bardziej zrelaksowany podczas seksu. Ta pewność siebie wynika z nawiązania seksualnego kontaktu z kochankiem – poznania jego upodobań i preferencji oraz tego, co naprawdę was kręci. Wszyscy jesteśmy trochę zdenerwowani, gdy po raz pierwszy śpimy z kimś nowym. Jest to całkowicie normalne i nie ma się czym martwić.”

Relaks a orgazm

WYBIERZ WIBRATOR, KTÓRY POMOŻE CI OSIĄGNĄĆ ORGAZM

Korzystanie z wibratora może zwiększyć twoje szanse na lepszy orgazm, a nawet taki, który zmieni twoje życie. „Nie można się pomylić z wibratorem, który można kupić już za 10 funtów od renomowanego sprzedawcy” – mówi Annabelle. „Badania wykazały, że 80% kobiet klimaksuje się łatwiej z zabawką seksualną niż ręcznie. Piękno wibratora polega na tym, że są one dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i formach, aby zaspokoić potrzeby każdej kobiety.”

Nie jesteś pewien, który z nich wypróbować? Świetnym wibratorem dla początkujących jest wibrator typu bullet. To dlatego, że są one małe i dyskretne, ale pakują dużo mocy.

Chcesz spróbować czegoś innego? „Jak staniesz się bardziej pewny siebie, spróbuj wibratora królika”, mówi Annabelle. „Jest to zabawka penetracyjna, która ma również przystawkę (w kształcie uszu królika) na wale do stymulacji łechtaczki. Pozwala to użytkownikom cieszyć się mieszanym orgazmem poprzez stymulację punktu G w tym samym czasie. W rzeczywistości, badania z Lovehoney odkryli, że kobiety osiągnęły orgazmy, które były o 17% dłużej, gdy masturbowali się z jednym z najlepszych wibratorów królika, a nie tylko z ich rąk.

MARTWISZ SIĘ, ŻE NIE MASZ ORGAZMU? KIEDY NALEŻY ZGŁOSIĆ SIĘ DO LEKARZA RODZINNEGO

Nie miałaś orgazmu od jakiegoś czasu, jeśli w ogóle? Nie martw się. „Tylko około jedna czwarta kobiet może osiągnąć orgazm podczas stosunku bez dodatkowej stymulacji łechtaczki” – mówi Annabelle. „W ten sposób dochodzimy do słynnej 'luki orgazmowej' między mężczyznami i kobietami, ponieważ około 95% mężczyzn orgazmuje za każdym razem, gdy mają stosunek bez żadnych problemów. Liczba ta dla kobiet wzrasta do około dwóch trzecich, jeśli stosunek jest połączony ze stymulacją łechtaczki.”

Jeśli doświadczasz bolesnego sexyou może chcesz zobaczyć swojego lekarza rodzinnego. „Według badań od 10 do 15% kobiet nigdy nie doświadcza orgazmów, nawet jeśli cieszą się fizyczną intymnością” – mówi Annabelle. „Warto więc spotkać się z lekarzem lub doświadczonym doradcą seksualnym, który może być w stanie polecić nowe techniki, aby zwiększyć szanse na orgazm”. Dyskomfort lub tarcie podczas seksu jest jednym z głównych powodów, dla których niektóre kobiety mają trudności z osiągnięciem szczytowania. Można to złagodzić stosując środki nawilżające. Jednym z największych błędnych przekonań na temat seksu jest to, że lubrykanty są przeznaczone tylko dla starszych kobiet lub tych, które mają trudności z samosmarowaniem. Lubrykanty poprawiają jakość seksu w każdym wieku.”

NIE WSTYDŹ SIĘ WIZYTY U TERAPEUTY

I rozmowa z kimś, takim jak terapeuta seksualny lub doradca, może również pomóc. „Mogą istnieć psychologiczne powody, dla których kobieta zmaga się z orgazmem”, mówi Annabelle. „Może to być, być może, związane z brakiem pewności siebie w sferze seksualnej. Ponownie, warto szukać fachowej pomocy, jeśli uważasz, że może to dotyczyć ciebie, ponieważ te bariery dla orgazmu można przezwyciężyć i osiągnąć bardziej satysfakcjonujące życie seksualne.”

ILE CZASU POTRZEBA, ABY OSIĄGNĄĆ ORGAZM?

Chcesz mieć lepszy orgazm, który zmieni Twoje życie, ale nie jesteś pewna, czy masz na to czas? To, ile czasu zajmuje kobiecie orgazm, może się różnić.

„To naprawdę zależy od osoby i jej nastroju, a także od tego, jak szybko uprawiałaś seks wcześniej” – mówi Annabelle. „Ma tendencję do zajmowania więcej czasu, aby osiągnąć kulminację po raz drugi, ale seks nie jest jak gotowanie jajka – nie ma ustalonego czasu, aby uzyskać go dokładnie tak, jak chcesz. Czasami chcesz to jajko na twardo – i seks trwa dłużej – a czasami tylko płynne jajko zrobi (seksualny odpowiednik szybkiego numerka). Niektóre z najbardziej intensywnych orgazmów, jakie możesz osiągnąć, można przeżyć po mniej niż dwóch minutach stymulacji. Podobnie, możesz opóźnić swój orgazm nawet o godzinę i przeżyć najbardziej wybuchowy orgazm w historii. Każde z tych doświadczeń może ci odpowiadać w zależności od twojego nastroju.”

0

Sklep erotyczny eroprezent.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji najlepszych usług i zgodnie z polityką prywatności. Masz kontrolę i sam możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies, zrobisz to w Twojej przeglądarce.