Odbiornik kanał 2 kompatybilny z Cluster Buster – Sultry Subs Receiver Channel 2

Poprzednia najniższa cena: 242.49 zł. 🛈

246,67  z VAT
Oszczędzasz: 63.62 zł.

1 w magazynie.
Wysyłka 24 h

SKU: 114E682 Kategoria:
eroprezent.pl zaufane opinie z ceneo

Opis

Odbiornik Sultry Subs kanał 2

Prawdziwy gracz zespołowy! Ładowalny Sultry Sub jest zdalnie sterowanym odbiornikiem elektroseksualnym. Może być połączony w dowolnej liczbie z urządzeniem do stymulacji Cluster Buster i emituje impulsy elektryczne do jednej, dwóch, trzech lub nieograniczonej liczby zabawek Mystim.

Mystim Sultry Sub to odbiornik kompatybilny z jednostką zasilającą Cluster Buster. Wystarczy, że podłączysz swoją zabawkę do odbiornika, a będziesz mógł sterować nią bezprzewodowo za pomocą jednostki zasilającej.

Co to jest elektrostymulacja?

Jest to innowacyjna forma aktywności seksualnej polegająca na rażeniu ciała prądem o niskim napięciu. Jest to w pełni bezpieczna forma stymulacji, pozwalająca na nowo odkryć przyjemność z seksu. Doświadczenia, których przeżycie umożliwiają gadżety przeznaczone do elektrostymulacji są niemożliwe do przeżycia w żaden inny sposób. Firma Mystim to bezsprzecznie jedna z wiodących marek produkujących gadżety do elektrostymulacji na świecie.

Zabawki erotyczne od Mystim

Mystim to marka specjalizująca się w dostarczaniu najwyższej jakości produktów uatrakcyjniających życie seksualne, ze szczególnym uwzględnieniem przedmiotów służących do elektrostymulacji – coraz popularniejszego sposobu dostarczania przyjemności seksualnej, polegającego na pobudzaniu wrażliwych części ciała przy użyciu prądu o niskim napięciu. Jest to całkowicie bezpieczne i pozwala przeżyć wiele niezapomnianych chwil, pełnych intensywnych, zmysłowych doznań.

Istotne informacje o Sultry Subs Receiver Channel 2

Ważne: Każda zabawka Estim, która ma być podłączona do Cluster Buster potrzebuje własnego Sultry Sub. Aby móc wybierać różne programy, należy również używać podpór sultry z różnymi numerami kanałów (1-8).

UWAGA: Dostępnych jest 8 odbiorników o różnych częstotliwościach. Jeśli chcesz sterować osobno każdą z zabawek, pamiętaj aby każdą z zabawek podłączyć do odbiornika o innym numerze. Tylko wtedy będziesz mógł sterować indywidualnie każdą z nich. Podłączenie dwóch zabawek do odbiorników o tym samym numerze będzie skutkowało tym, że obie zabawki będą działać w tym samym trybie.

Nie należy stosować prądu stymulacyjnego przy stymulatorach serca i arytmii serca!

Sultry Sub jest również kompatybilny z masturbatorami Opus E Donut, E Anus i E Vagina, Cluster Buster.

W zestawie

 • 1 kabel z elektrodami
 • 1 bipolarna elektroda samoprzylepna
 • 1 kabel USB.

Parametry Odbiornika Sultry Subs Kanał 2

 • Marka: Mystim
 • Rozmiar: One Size
 • Kolor: Czarny
 • Materiał: tworzywo sztuczne ABS, tworzywo sztuczne PCV, metal, miedź
 • Długość całkowita: 2 cm
 • Średnica: 6 cm
 • Wodoodporny: Nie
 • Rodzaj zasilania: Kabel USB

Informacje dodatkowe

Marka

MYSTIM

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.